Katagoria: Prezentacje


Case IH prezentuje nowe systemy AFS

Na tegorocznej wystawie SIMA w Paryżu marka Case IH zaprezentuje dwa główne udoskonalenia swoich systemów rolnictwa precyzyjnego AFS™: nową generację usługi korekcji RTK+ oraz nową funkcję przesyłu plików File Transfer wprowadzoną do systemów telematycznych AFS.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/6

AMAZONE – 750.000 rozsiewaczy nawozów ZA

Zakłady Amazone obchodzą w roku 2014 szczególny jubileusz po sprzedaży 750.000 rozsiewaczy nawozów serii ZA . Trzy czwarte miliona rozsiewaczy nawozów to imponujący wynik, jakiego nie osiągnęła dotychczas chyba żadna inna maszyna rolnicza.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/6

Nowy ciągnik CLAAS ATOS

Harsewinkel / Bologna, listopad 2014. CLAAS wprowadza całkowicie nową serię ciągników w segmencie do 140 KM. Nowy ATOS z 3 i 4-cylindrowym silnikiem i łącznie z 6 modelami od 76 do 109 KM, łączy serię pomiędzy modelami ARION 400, AXOS, ELIOS i NEXOS.
Z nowym modelem ATOS, CLAAS rozszerzył swoją ofertę z zakresie mocy poniżej 140 KM. CLAAS oferuje swoim klientom największą ofertę ciągników w historii złożonych z 10 serii a co za tym idzie 51 modeli od 72 do 530 KM.
Ciągnik ATOS charakteryzuje się przede wszystkim prostą i niezawodną techniką do codziennej pracy, a dzięki wielu podstawowym oraz rozszerzonych opcjom spełnia wymagania klienta i staje się bardzo interesująca maszyną. Po raz pierwszy został zaprezentowany na wystawie rolniczej Emia 2014 we Włoszech.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/6

New Holland Agriculture T3F zdobył wyróżnienie TOTY® 2015 – Best of Specialized

Nowa seria T3F: przełomowy ciągnik kompaktowy.Najnowszy ciągnik zaprojektowany z myślą o poprawie wydajności, wszechstronności i komfortu.
Po długim procesie, w ramach którego jury tego prestiżowego konkursu przez sześć miesięcy zaangażowane było w analizowanie i testowanie w polu maszyn wszystkich uczestników konkursu, nowy ciągnik T3F marki New Holland zdobył tytuł Tractor of the Year® – Best of specialized for 2015. Wiadomość ta ogłoszona została podczas tegorocznej edycji EIMA, najważniejszej europejskiej wystawie maszyn i sprzętu rolniczego, która miała miejsce w Bolonii (Włochy).

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/1-2

AMAZONE – rozsiewacz nawozów ZA-TS o nowej wielkości i szerokości

Firma Amazone poszerzyła ofertę nowych rozsiewaczy nawozów serii ZA-TS o dodatkowe typy. Dzięki modułowej konstrukcji rozsiewacze ZA-TS ze zbiornikami o pojemności od 1.700 do 4.200 litrów, są teraz do dyspozycji każdego gospodarstwa i firmy świadczącej usługi.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/6

Nowy CLAAS ORBIS 600 SD – większa wydajność nawet w krótkiej kukurydzy

Harsewinkel / Bad Saulgau, październik 2014. CLAAS rozszerzył swoją ofertę bezrzędowych przyrządów do zbioru kukurydzy dla samobieżnej sieczkarni JAGUAR o kolejny 6-metrowy model – specjalnie dla średnich i małych roślin.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/5

Kombajn C7000 DEUTZ-FAHR – terminator łanów

Każdy, nawet najdrobniejszy podzespół kombajnów nowej generacji został opracowany z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności i uniwersalności. Tak powstawała seria nowych kombajnów zbożowych C7000.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2014/5

Premium w standardzie

Kombajn Tucano podnosi poprzeczkę. Wśród kombajnów wyższej klasy średniej CLAAS wprowadza jako pierwszy standardy premium. Zalety Tucano są znane. Jedną z nich jest uniwersalność.

Strona 1 z 41234