Katagoria: aktualności gospodarcze


Łożyska, paski zębate, paski klinowe i wiele więcej dostępne przez internet!

Zapraszamy serdecznie do bliższego zaznajomienia się z naszym internetowym sklepem, który znajdziesz na stronie Akcesoria.cnc.info.pl. Proponujemy najwyższą jakość, jeśli chodzi o dostarczane zamienniki do różnego typu maszyn oraz produkcyjnych urządzeń.

Używany kombajn – czy opłaca się kupić?

Co prawda tegoroczne żniwa za nami, ale już teraz warto pomyśleć o przyszłym sezonie. Rolnicy doskonale wiedzą, że pogoda bywa kapryśna i utrudnia zbiory, a do tego trzeba często czekać na przyjazd wynajętego kombajnu. Komfort pracy można znacznie poprawić, kupując własną maszynę rolniczą. To łatwiejsze i tańsze niż można sądzić.

W końcu powstał profesjonalny sklep techniczno-rolniczy!

Metal Fach postanowił otworzyć sklep, gdzie rolnicy, ogrodnicy oraz inni przedsiębiorcy będą mogli znaleźć mnóstwo sprzętu. Dzięki sprzedaży internetowej nie trzeba się nawet ruszać z domu, by kupić wszystko, czego potrzeba!!!

Kup części i elementy budowy maszyn przez internet!

Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC powstało w 2005 roku w Augustowie i od samego początku nastawione było na najwyższą jakość oferowanych usługi oraz produktów. Kilka lat temu, aby zwiększyć zasięg sprzedażowy, otworzyliśmy sklep internetowy, znajdujący się pod adresem EBMiA.pl

Program do rozliczania pit 2017

Obecnie dostępne wersje programów do rozliczania pit nie mogą mieć zastosowania do zeznań składanych w roku 2017. Program do rozliczania pit 2017 nie jest jeszcze dostępny w roku 2016. Każdego roku następuje aktualizacja programów zgodnie z obowiązującymi regułami prawa podatkowego.

Sfinansowanie zakupu auta używanego. Co opłaca się najbardziej?

Chcesz kupić auto używane, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy? W takim przypadku możesz zwrócić się do wielu instytucji, które mogą ci w tym pomóc. Jakie są najbardziej opłacalne metody na sfinansowanie zakupu samochodu z drugiej ręki?

Ursus liderem wzrostów sprzedaży nowych ciągników w 2016 r.

Ursus odnotował blisko 50% wzrost sprzedaży nowych ciągników w 2016 r. zwiększając tym samym udział w rynku do 7,2%. Oznacza to, że lubelski producent jest liderem wzrostów w branży od początku br. Jako jedyny spośród 10 największych firm działających w kraju zanotował wzrost rejestracji nowych ciągników w okresie styczeń-sierpień br. – Od początku br. nieustannie […]

Nowe ciągniki rolnicze – sprzedaż ciągle niska

W lipcu 2016 r. sprzedaż ciągników utrzymała się na niskim poziomie, sprzedano 633 nowe traktory, co w porównaniu z czerwcem dało wynik o prawie 100 sztuk niższy. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego liczba rejestracji była niższa o ponad 18% – informuje agencja Martin & Jacob monitorująca rynek rolniczy. Od stycznia do lipca zarejestrowano […]

Strona 1 z 912345...Ostatnia »