Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 13 października 2017


Łożyska, paski zębate, paski klinowe i wiele więcej dostępne przez internet!

Łożyska, paski zębate, paski klinowe i wiele więcej dostępne przez internet!

Zapraszamy serdecznie do bliższego zaznajomienia się z naszym internetowym sklepem, który znajdziesz na stronie Akcesoria.cnc.info.pl. Proponujemy najwyższą jakość, jeśli chodzi o dostarczane zamienniki do różnego typu maszyn oraz produkcyjnych urządzeń.

 

Mamy liczne i rozległe biznesowe kontakty, co też powoduje, że nasze warunki cenowe przedstawiają się nad wyraz korzystnie na tle konkurencji. Dbamy też o błyskawiczną realizację zamówień dla naszych klientów. Asortyment tworzymy tak, by zawierał nawet produkty i elementy nieosiągalne u naszej konkurencji.

250 tysięcy części – pula ciągle rośnie

Stała sprzedażowa oferta naszego sklepu to przeszło 200 tysięcy produktów. Wciąż pracujemy nad tym, by poszerzać dostępny asortyment. W naszym sklepie czekają na ciebie rozwiązania takich marek jak BISON-BIAL, NSK, BEA czy HIWIN. Ważną grupę w asortymencie stanowią różnego typu łożyska liniowe. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-liniowe-osprzet-c-196_30.html. Poza tym, znajdziesz u nas bardzo zróżnicowane elementy z dziedziny automatyki maszyn i urządzeń, sterowniki CNC dedykowane do obrabiarek. Mamy też bardzo bogatą pulę zamiennych części do zróżnicowanych modeli liniowych urządzeń.

Renomowane marki

Gdy tylko powołaliśmy do życia naszą firmę, wiedzieliśmy, że chcemy bazować przede wszystkim na jakości usług. Nasi konsultanci służą Ci wszelką pomocą przy wyborze rozwiązań – maszyn oraz urządzeń. Poza asortymentem wspomnianym poniżej, polecamy uwadze także bardzo szeroką gamę dostępnych pasków klinowych. Link do tej kategorii produktów: https://www.ebmia.pl/pasy-klinowe-kola-pasowe-c-196_479_480.html. W sklepie znajdziesz towary wyłącznie od renomowanych marek. Zachęcamy już teraz do odwiedzin na stronie oraz zapewniamy, że produkty i akcesoria stanowiące o sile naszego asortymentu są zawsze dostępne.

Błyskawiczna realizacja zamówień

Współpracujemy z dużymi dostawcami i producentami. W związku z tym możemy zrealizować dla Twoich potrzeb perfekcyjnie wykonaną część na indywidualne zamówienie. Poznaj pełną ofertę naszego sklepu, skontaktuj się z naszym biurem i działem obsługi klienta. Zapewniamy błyskawiczną pomoc, równie szybką realizację zamówień. Dzięki temu, nie ma mowy o długich przestojach produkcyjnych. Sprawdź nas i przekonaj się Akcesoria.cnc.info.pl!

Share This