Katagoria: Technika, aktualności techniczne


Przegląd techniczny ciągnika po sezonie – na co zwrócić szczególną uwagę?

Mamy już za sobą pierwszy tegoroczny śnieg, a temperatura regularnie spada poniżej 0 stopni. To, o co szczególnie należy zadbać, to park maszynowy, który po okresie intensywnej eksploatacji wymaga dokładnego czyszczenia i zakonserwowania, by bezawaryjnie służyć w kolejnym sezonie.

Sipma sypnęła nowościami

Lubelska SIPMA wprowadziła na rynek kilka nowości.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Class ruszył w Polskę

Pokazy żniwne Claas od zawsze cieszą się ogromną popularnością, nie inaczej było w tym roku. W małej miejscowości Jarosławiec k. Zamościa, w słoneczną niedzielę 12 lipca swój pokaz zorganizował dealer Roltex.

Opolagra jak zwykle udana

W połowie czerwca na południu Polski odbyła się XII wystawa rolnicza Opolagra. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Kamieniu Śląskim k. Opola.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Ursus rośnie w siłę

O ponad 36 procent wzrosła w Polsce liczba rejestracji ciągników URSUS produkowanych w Lublinie. Takie dane podał Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Wózek Dolly dla naczep z wydmuchem Heitling

Feber Grupa Inter Cars SA wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie dla użytkowników naczep z wydmuchem Heitling.

CVT 2015 Evolution szykują się do ciężkiej orki

Nowa seria siedmiu modeli ciągników CVT 2015 Evolution o mocy od 150 do 240 KM debiutuje na rynku. Pod znajomą karoserią o charakterystycznym wyglądzie kryje się kilka udoskonaleń, które zwiększają wydajność ciągników marki Steyr.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Ciężkie wapno – łatwo rozrzucone

Fliegl poszerza swoją ofertę w zakresie rozrzutu: z ASW 373 Tridem – rozrzutnikiem Profi TIGER 373 – firma wprowadza na rynek specjalny pojazd do rozrzutu dla różnorodnych rodzajów wapna.

Strona 1 z 2112345...1020...Ostatnia »