Katagoria: Rynek


Sipma sypnęła nowościami

Lubelska SIPMA wprowadziła na rynek kilka nowości.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Class ruszył w Polskę

Pokazy żniwne Claas od zawsze cieszą się ogromną popularnością, nie inaczej było w tym roku. W małej miejscowości Jarosławiec k. Zamościa, w słoneczną niedzielę 12 lipca swój pokaz zorganizował dealer Roltex.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Ursus rośnie w siłę

O ponad 36 procent wzrosła w Polsce liczba rejestracji ciągników URSUS produkowanych w Lublinie. Takie dane podał Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Wózek Dolly dla naczep z wydmuchem Heitling

Feber Grupa Inter Cars SA wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie dla użytkowników naczep z wydmuchem Heitling.

CVT 2015 Evolution szykują się do ciężkiej orki

Nowa seria siedmiu modeli ciągników CVT 2015 Evolution o mocy od 150 do 240 KM debiutuje na rynku. Pod znajomą karoserią o charakterystycznym wyglądzie kryje się kilka udoskonaleń, które zwiększają wydajność ciągników marki Steyr.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Ciężkie wapno – łatwo rozrzucone

Fliegl poszerza swoją ofertę w zakresie rozrzutu: z ASW 373 Tridem – rozrzutnikiem Profi TIGER 373 – firma wprowadza na rynek specjalny pojazd do rozrzutu dla różnorodnych rodzajów wapna.

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/5-6

Rekordowy czerwiec dla ciągników

W czerwcu sprzedaż* ciągników rolniczych poszybowała w górę. Zarejestrowano 2002 sztuki, a więc o 40 proc. więcej niż w maju i 51 proc. więcej niż przed dwunastoma miesiącami. Tak dobrego czerwca nie było nawet w rekordowym 2012 roku – informuje agencja Martin & Jacob, monitorująca rynek rolniczy

Artykuł z numeru: MOTOfarmer 2015/3-4

Wał na każde wyzwanie

Mocny, zamknięty, stalowy wał Cracker-Disc znakomicie sprawdza się w ekstremalnych warunkach polowych gMocny, zamknięty, stalowy wał Cracker-Disc znakomicie sprawdza się w ekstremalnych warunkach polowych gwarantując obok maksymalnego rozdrabniania gleby także optymalne jej przygotowanie do siewu na glebach ilastych.warantując obok maksymalnego rozdrabniania gleby także optymalne jej przygotowanie do siewu na glebach ilastych.

Strona 1 z 3123