Media-info

Dwumiesięcznik MOTOfarmer.pl skierowany jest do wymagającej grupy odbiorców z branży techniki rolniczej –  właścicieli produkcyjnych gospodarstw rolnych, podmiotów produkujących, importujących i zajmujących się dystrybucją techniki rolniczej i części zamiennych, firm zajmujących się świadczeniem profesjonalnych usług dla rolnictwa, ośrodków doradztwa oraz instytucji i agend zajmujących się modernizacją gospodarstw rolnych.

MOTOfarmer.pl, wydawany w nakładzie 7.000 egzemplarzy, dzięki cyklicznie prowadzonej wysyłce , opierającej się na rzetelnie sporządzonej bazie danych, trafia do odbiorcy, ściśle związanego zawodowo z sektorem techniki rolnej i mechanizacji gospodarstw na terenie całej Polski.

 

W każdym numerze czytelnik znajdzie interesującą dla siebie redakcję, obejmującą następujące działy:

  • Aktualności –  informacje zawierające pokrótce najważniejsze dla branży informacje w tym relacje z branżowych imprez targowych, czy dni pola. Dział obejmujący również praktyczne informacje związane z prowadzeniem działalności rolniczej, jej finansowaniem, udogodnienia legislacyjne, ważne dla branży terminy.
  • Raport – oferta rynkowa tematycznie wybranych grup maszyn rolniczych.
  • Prezentacje/Testy – w każdym numerze opis pracy maszyny z wybranego działu tematycznego.
  • Portret – przedstawienie gospodarstwa lub firmy zajmującej się produkcją, dystrybucją lub importem maszyn.
  • Nowości – znajdujące się na topie nowości wprowadzane w ofercie handlowej firm produkujący/dystrybuujących technikę rolniczą.

 

MediaInfo(Motofarmer)20152.cdr Plan tematyczny2015(Farmer).cdr
Pobierz pdf Pobierz pdf

 

Share This