Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 01 lutego 2017


Kup części i elementy budowy maszyn przez internet!

Kup części i elementy budowy maszyn przez internet!

Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC powstało w 2005 roku w Augustowie i od samego początku nastawione było na najwyższą jakość oferowanych usługi oraz produktów. Kilka lat temu, aby zwiększyć zasięg sprzedażowy, otworzyliśmy sklep internetowy, znajdujący się pod adresem EBMiA.pl

 

W ofercie sklepu EBMiA.pl znajdują się tylko dobrej jakości urządzenia oraz części zamienne do maszyn, które dzięki swojej wytrzymałości sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach w fabrykach oraz zakładach usługowych. Z naszej oferty korzysta wiele firm oraz serwisów zajmujących się naprawą sprzętu. Bardzo często naszymi klientami są też osoby prywatne, które potrzebują części zamiennych do wykorzystywanych w swoim gospodarstwie domowym urządzeń i maszyn.

doart

Od wielu lat zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu zyskaliśmy przekraczające 20 tysięcy osób grono zadowolonych klientów. Warto także w tym miejscu wspomnieć o ekspresowej wysyłce, jaką realizujemy. Staramy się na bieżąco wysyłać zamówione w naszym sklepie produkty, co skutkuje tym, że na następny dzień od zakupu nasi klienci otrzymują swoje towary. Ekspresowa wysyłka jest jedną z najczęściej wskazywanych zalet naszego przedsiębiorstwa. Na drugim miejscu jest szeroka oferta towarowa. W stałej sprzedaży oferujemy ponad 100 tysięcy produktów znanych i cenionych światowych i krajowych marek takich jak: OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE. Ścisła współpraca z tymi markami oraz dużymi dystrybutorami poskutkowała stale rosnącym asortymentem, oraz możliwością zamówienia w naszym sklepie internetowym niespotykanych w innych firmach sprzedających tego typu produkty części.

Różnego typu łożyska dostępne w sklepie internetowym EBMiA.pl

Różnego typu łożyska dostępne w sklepie internetowym EBMiA.pl

 

W naszej ofercie znaleźć można m.in. elementy automatyki – http://www.ebmia.pl/automatyka-c-197.html i mechaniki – http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html, silniki elektryczne, sterowniki numeryczne, sprzęgła, łożyska – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-tuleje-slizgowe-c-196_140.html, paski klinowe, kable i przewody, koła zębate oraz różnego rodzaju akcesoria i części zamienne do urządzeń liniowych wykorzystywanych w produkcji. Samodzielnie produkujemy bardzo zaawansowane sterowniki numeryczne, które można znaleźć w wielu warsztatach i fabrykach w całym kraju. Dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta oraz wykonane w dbałości o każdy element urządzenia.

Pasy zębate, koła zębate i akcesoria dostępne w sklepie internetowym EBMiA.pl

Pasy zębate, koła zębate i akcesoria dostępne w sklepie internetowym EBMiA.pl

 

Zainteresowani naszą ofertą klienci bez problemu znajdą w naszym sklepie internetowym potrzebne im elementy. W przypadku problemów nasza doświadczona i kompetentna kadra pomoże w doborze potrzebnej części zamiennej. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego EBMiA.pl lub do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia lub części do Twojej maszyny.

Share This