Katagoria: TV MOTOfarmer, opublikowano: 23 grudnia 2014


Tuning ciągników rolniczych – Valtra Unlimited

Tuning ciągników rolniczych – Valtra Unlimited

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi” - programu zajmującego się sprawami szeroko pojętej motoryzacji. Program emitowany jest w dwóch stacjach telewizyjnych: Motowizji i TELE 5.

Premiera w Motowizji jest w sobotę o 19:20 (powtórki w niedzielę 9:20; 16:40; 22:40) oraz w TELE 5 we wtorek o 22:35.W najbliższym odcinku zobaczyć będzie można:

 


Kanał na YouTube


Audycja nadawana jest na antenie:

 • Motowizji - dostępnej na platformie cyfrowej NC+ na kanale 124, w ORANGE TV na kanale 136, w sieci TOYA na kanale 32 i w Multimedia Polska - kanał 211,
 • TELE 5, która jest dostępna w ofercie wszystkich platform cyfrowych oraz w większości sieci kablowych, w tym Cyfrowy Polsat na kanale 192, UPC na kanałach 169/132 i 119/48, Netia na kanale 23 oraz Multimedia - kanał 19.
 • Wszystkie godziny emisji programu na stronie oraz materiały archiwalne są dostępne na stronach:  www.naosi.plwww.tvbrawo.pl

  Polub nas także na www.facebook.com/ProgramNaOsi oraz odwiedń nasz kanał na YouTube.

  „Na Osi” w MOTOWIZJI i TVR!

  odc 593 jpg.Still016

   

  Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami szeroko pojętej motoryzacji. Program emitowany jest w dwóch stacjach telewizyjnych: Motowizji i TVR.

  Audycja nadawana jest na antenie Motowizji, dostępnej na platformie cyfrowej NC+, na kanale 124, w ORANGE TV, na kanale 136 oraz w sieci TOYA, na kanale 32.
  Równocześnie Program „Na Osi” emitowany jest w Telewizji TVR, która jest dostępna we wszystkich wiodących sieciach kablowych w Polsce, w tym w sieci UPC na kanale 159
  i VECTRA na kanale 711 oraz niekodowanej satelicie Eutelsat.

  W najbliższym odcinku, którego premiera w Motowizji jest jak zwykle w sobotę o 14:00, a w TVR we wtorek o 21:30, zobaczyć będzie można:

  ° MAN Lions City – autobus 2015
  ° Przewoźnik – ” nadzieje na nowy rok…”
  ° Tuning ciągników rolniczych – Valtra Unlimited
  ° Używka XXl – Mercedes Actros
  ° CV Truck – ważne wydarzenia dla transportowców
  ° Wyposażenie Dometic
  ° Sposób na oszczędzanie – Elisty.pl
  ° Odblaskowa szkoła
  ° Prototyp Syreny

  Wszystkie godziny emisji programu na stronie www.naosi.pl

  Zapraszamy na stronę www.naosi.pl, www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały. Polub nas także na www.facebook.com/ProgramNaOsi oraz odwiedź nasz kanał na YouTube.

  Spełnienia marzeń w Święta Bożego Narodzenia, Wrażeń moc w Sylwestrową Noc oraz dużo uroku w 2015 roku życzy Redakcja Programu „Na Osi”

  Żródło
  Share This