Katagoria: TV MOTOfarmer, opublikowano: 02 grudnia 2014


Motofarmer – nowy program telewizyjny nie tylko dla rolników

Motofarmer – nowy program telewizyjny nie tylko dla rolników

W najbliższym odcinku zobaczyć będzie można:

 


Kanał na YouTubeAudycja nadawana jest na antenie Motowizji, dostępnej na platformie cyfrowej NC+, na kanale 124, w ORANGE TV, na kanale 136 oraz w sieci TOYA, na kanale 32 i w Multimedia Polska na kanale 211.

Wszystkie godziny emisji programu na stronie www.naosi.pl

Zapraszamy na stronę www.naosi.pl, www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały. Polub nas także na www.facebook.com/ProgramNaOsi oraz odwiedń nasz kanał na YouTube.

Już w najbliższą niedzielę, 7. grudnia, w telewizji Motowizja, rusza zupełnie nowy program skierowany nie tylko do rolników. „Motofarmer” to program znajdujący punkty wspólne rolnictwa i motoryzacji, toteż z pewnością spotka się też z uznaniem ludzi zainteresowanych szeroko pojętymi zagadnieniami techniki rolniczo-samochodowej.

 

Audycja zawiera prezentacje zarówno maszyn i urządzeń rolniczych, jak i różnej wielkości pojazdów: ciężarowych, dostawczych i osobowych, których przydatność w małych, średnich i wielkich gospodarstwach rolnych nie podlega żadnej dyskusji. Każdy program okraszony jest specjalnie wybranymi ciekawostkami, nawiązującymi do jego tematyki. Nowe odcinki będą na początku pojawiać się co drugą niedzielę.

W pierwszym programie „Motofarmer” zobaczyć będzie można między innymi: historię Zetora w pigułce; młyn dojeżdżający na miejsce wykonywania pracy; najnowsze propozycje producentów ciągników rolniczych; prezentację wszechstronnego Unimoga U20; amerykańskie propozycje dla farmerów oraz Iveco Daily, któremu nie straszne zaorane pole.

Program powstaje we współpracy z magazynem i portalem rolniczym o tej samej nazwie.

 

PREMIERA: niedziela 7. grudnia o godz. 9:00

 

Powtórki w tygodniu: środa 23:30; czwartek 20:30; piątek 17:30; sobota 14:30

Kolejny tydzień: poniedziałek 11:30; wtorek 08:30

 

Motowizja dostępna jest na platformach cyfrowych NC+ na kanale 124,
Orange TV na kanale 136
oraz w telewizji kablowej Toya na kanale 32.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

Producentem programu jest Telewizyjne Studio BRAWO – firma telewizyjna tworząca między innymi program „Na Osi” emitowany na antenie Motowizji i TVR. Program Motofarmer powstaje przy współpracy magazynu Motofarmer. Więcej informacji na www.tvbrawo.pl oraz na www.motofarmer.pl

Share This