Katagoria: Aktualności, opublikowano: 18 lutego 2015


Nowy traktor od NEW HOLLAND dla poszkodowanego rolnika spod Mławy

Nowy traktor od NEW HOLLAND dla poszkodowanego rolnika spod Mławy

Rolnik, któremu niesłusznie komornik zawłaszczył ciągnik, może wznowić prace w swoim gospodarstwie. Wszystko za sprawą inicjatywy NEW HOLLAND. Producent użyczył bezpłatnie Radosławowi Zarembie jedną ze swoich maszyn, co oznacza, że historia, którą żył cały kraj zakończyła się pomyślnie.

 „Historia Pana Zaremby była dla nas przykrym zaskoczeniem. Nie sądziliśmy, że można w taki sposób potraktować człowieka i w dodatku zostawić go bez jakiejkolwiek pomocy. Zadecydowaliśmy wówczas, że wyciągniemy do niego pomocną dłoń. New Holland to nie tylko producent maszyn rolniczych – wiemy, jak bardzo ciężka jest praca w gospodarstwie rolnym, dlatego staramy się te zadania jak najbardziej usprawnić. Naszym priorytetem są rolnicy. To oni są dla nas najważniejsi, więc staramy się ich wspierać na rozmaitych płaszczyznach. Tak było także w przypadku Pana Zaremby, który może już spokojnie rozpocząć prace w gospodarstwie z nowym ciągnikiem New Holland TD5” – komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.

Seria TD5 jest najnowocześniejszą wersją najbardziej popularnych modeli. Ciągniki New Holland serii TD5 są znane przede wszystkim z wszechstronności. Doskonałe podczas pracy w obejściu, z ładowaczem czołowym, z napędem na cztery koła, przy transporcie – wydajne i ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w gospodarstwie.

„To naprawdę wspaniała wiadomość! New Holland to pierwsza firma, która w ten sposób zareagowała na moje kłopoty. Z radością skorzystam z jej propozycji, bo drogi prawne do odzyskania mojej własności, oznaczają miesiące lub nawet lata starań. Już niedługo rozpoczną się prace w gospodarstwie, więc użyczenie ciągnika spada mi z nieba. Jestem bardzo wdzięczny, że ktoś w ten sposób chce mi pomóc, że są jeszcze osoby wrażliwe na cudze nieszczęście i firmy, które kierują się nie tylko zyskami, ale i troską o ludzi” – mówi wzruszony Radosław Zaremba.

naklejka_ciągnik_New_Holland

Źródło

 

Share This