Katagoria: Aktualności, opublikowano: 09 lutego 2015


Mitas laureatem nagrody Dostawca Roku przyznawanej przez firmę CLAAS

Mitas laureatem nagrody Dostawca Roku przyznawanej przez firmę CLAAS

Praga/Harsewinkel, 6.02.2015 – Przodujący producent maszyn rolniczych CLAAS wybrał firmę Mitas swoim najlepszym dostawcą 2014 r. Na uroczystym ogłoszeniu wyników nagrody CLAAS Dostawca Roku 2014, które miało miejsce w styczniu w niemieckim Harsewinkelu, firmie Mitas przyznano tytuł „Total Winner“. Mitas został w ten sposób wyróżniony za wyjątkową współpracę w zakresie rozwoju i logistyki, niezwykle aktywne uczestnictwo w mniejszych projektach oraz długotrwałe i wyjątkowe relacje handlowe. Mitas odniósł zwycięstwo nad 900 dostawcami.

 

Photo 1

 

„Nagroda Dostawca Roku, którą otrzymaliśmy od firmy CLAAS, wiele dla nas znaczy. Świadczy o docenieniu naszego aktywnego i profesjonalnego podejścia. Jednocześnie jest motywacją do tego, żeby iść w obranym przez nas kierunku i utwierdzić naszych partnerów w firmie CLAAS w przekonaniu, że na nagrodę zasługujemy“ powiedział Jaroslav Čechura, Dyrektor Generalny Mitasa. „Główna nagroda w konkursie CLAAS Dostawca Roku to nawiązanie do sukcesów, które odnieśliśmy w CLAAS już wcześniej. W 2011 r. zostaliśmy nagrodzeni za innowacyjność, w 2006 r. za logistykę“ dodał Čechura.

„Mitas to lider w grupie dostawców opon dla CLAAS, a w ostatnich latach osiągnął wyjątkowo dobre oceny ogólne. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy uhonorować Mitasa nagrodą Dostawca Roku za rok 2014“ powiedział Hans Lampert, Wiceprezes Wykonawczy odpowiedzialny za finanse i controlling w grupie CLAAS.

W czasie przemówienia Hans Lampert wymienił powody, dla których CLAAS wybrał firmę Mitas najlepszym dostawcą roku 2014. Bardzo ważną rolę grało szczegółowe i punktualne informowanie o przygotowywanym wprowadzeniu na rynek nowej serii opon Mitas Premium. Hans Lampert podkreślił też, że Mitas jest obecny na wszystkich rynkach, na których CLAAS sprzedaje swoje maszyny. W czasie przemówienia mówił też o wysiłku, jaki Mitas wkłada w modernizację zakładów produkcyjnych, jednocześnie nie ograniczając dostaw.

Na uroczystym ogłoszeniu wyników najlepszych dostawców 15 stycznia 2015 w Harsewinkelu spotkało się ponad 700 osób. Wziął w nim udział także Helmut Claas. Przedstawiciele Mitas – Jaroslav Čechura, Dyrektor Generalny, Andrew Mabin, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Jens Steinhardt, Kierownik ds. Kluczowych Klientów, oraz Hans-Ulrich Klose, Dyrektor Departamentu Inżynierii Samochodowej – odebrali nagrodę z rąk przedstawicieli firmy CLAAS Hanse Lamperta i Ruedigera Mohra, Kierownika ds. Zakupów.

Źródło
Share This