Katagoria: Aktualności, opublikowano: 20 kwietnia 2015


GRENE: otwarcie z hukiem w Nowej Soli

GRENE: otwarcie z hukiem w Nowej Soli

8 kwietnia br. swoją działalność rozpoczął nowy sklep franczyzowy GRENE w Nowej Soli. Otwarciu towarzyszył huk wystrzału armatniego. 

 

Koncept prowadzenia sklepu franczyzowego GRENE przypadł do gustu rodzinie Państwa Pietrasików, którzy od wielu lat posiadają firmę w Świebodzinie, ściśle związaną z branżą środków ochrony roślin, nawozów i części do maszyn rolniczych. Pierwszy sklep prowadzony przez nich na zasadach franczyzy GRENE powstał we wrześniu 2013 roku w Szprotawie w województwie lubuskim.

 

 

„Od lat istniejemy na lokalnym rynku rolniczym. Biznes ten znamy i nim żyjemy. Chcieliśmy od dawna rozwijać się dalej, dlatego też nasz wybór padł na rozpoznawalną w sektorze rolniczym markę GRENE” – mówi właściciel firmy Leszek Pietrasik. Powodzenie sklepu w Szprotawie, popularność wśród lokalnej społeczności i znana marka GRENE sprawiły, że Państwo Pietrasikowie zdecydowali się kontynuować rozwój sieci sklepów, stąd kolejny punkt franczyzowy w Nowej Soli. Tym samym stali się oni pierwszym franczyzobiorcą GRENE, który posiada dwa punkty sprzedaży.

 

 

„Model funkcjonowania sklepu zaproponowany przez franczyzodawcę całkowicie nas satysfakcjonuje, stąd też decyzja o powstaniu drugiego punktu. Obydwa sklepy są prowadzone w całości przez Panów tam zatrudnionych, ja natomiast jestem osobą zarządzającą obydwoma sklepami” mówi Mateusz Pietrasik. I dodaje: „Otwierając sklep w Szprotawie postawiłem na Pracowników, ponieważ to oni są osobami, które na co dzień spotykają się z Klientami. Dziś wiem, że to była dobra decyzja”. Trzeba w tym miejscu dodać, iż w biznesie Państwa Pietrasików nie tylko każdy członek rodziny jest zaangażowany. Tu każdy z Pracowników ma poczucie, iż jest członkiem społeczności, która w tej strukturze funkcjonuje od lat. Pan Leszek Pietrasik otwierając sklep w Nowej Soli powiedział „Przedstawię Wam moją rodzinę” i zdecydowanie miał na myśli wszystkich, którzy go od lat otaczają.

Adres sklepu:
Ul. Długa 6
67-100 Nowa Sól
nowasol@sklepgrene.pl
tel. 785 113 708

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 7:30 – 17:00
Sob. 8:00 – 14:00

 

Źródło
Share This