Katagoria: Temat, opublikowano: 11 czerwca 2015


Demo Tour CASE&STEYR w firmie Asprim

Demo Tour CASE&STEYR w firmie Asprim
 

24 kwietnia 2015 roku w miejscowości Sahryń (woj. lubelskie) firma Asprim była gospodarzem imprezy DEMO TOUR marek CASE IH & STEYR. Pokazy demonstracyjne ciągników rolniczych to już kilkuletnia tradycja. W tym roku impreza objęła aż 13 lokalizacji.

 

DEMO TOUR to najlepsza z okazji, aby poznać osobiście cały wachlarz oferty marek CASE IH, STEYR oraz zobaczyć jak radzą sobie maszyny podczas prac polowych. Podobnie jak w ubiegłych latach, organizatorzy wydarzenia skupili się na prezentacji ciągników z przekładnią bezstopniową CVX i CVT (odpowiednio dla marek Case IH i Steyr), choć nie zabrakło również możliwości do przetestowania maszyn z innymi typami przekładni.

Podczas pokazów u dealera przygotowanych było osiem ciągników CASE&STEYR wraz ze sprzętem dedykowanym. Szczegółowych informacji o wyposażeniu i walorach technicznych udzielali specjalnie wyznaczeni pracownicy firmy Asprim, producenta CASE&STEYR oraz marek: Pöttinger, MERLO, TRELLEBORG.

Każdy z ciągników był wyposażony w system RTK+, czyli system rolnictwa precyzyjnego. RTK stanowi punkt wyjścia dla maksymalnej precyzji we wszystkich typach gospodarstw rolnych.

Warto organizować takie spotkania

 

_DSC0543

 

Rozmowa z Adamem Sawickim, prezesem Firmy Asprim

MOTOfarmer.pl: Jak można ocenić to wydarzenie?

Adam Sawicki: Oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ dzięki ładnej pogodzie klienci nam dopisali. Mieliśmy najlepsze, najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny, które zaprezentowaliśmy, więc każdy mógł sprawdzić to, co go interesuje.

 

MOTOfarmer.pl: Co można było zobaczyć na dzisiejszym pokazie?

Adam Sawicki: Przede wszystkim ciągniki największej mocy, które są w ofercie Case IH i Steyr.

 

MOTOfarmer.pl: Czy uważa Pan, że warto robić takie imprezy cyklicznie?

Adam Sawicki: Myślę, że tak. Warto pokazać od strony praktycznej sprzęt, ponieważ z folderu dość trudno jest zaprezentować maszynę.

Zbigniew Witamborski

Share This