Katagoria: Targi, opublikowano: 03 marca 2015


Targi SIMA-SIMAGENA 2015

Targi SIMA-SIMAGENA 2015

Udana edycja targów, pełna dynamizmu i innowacji.

Targi SIMA-SIMAGENA 2015 odbyły się w dniach od 22 do 26 lutego odnotowały 238 848 wejść profesjonalistów z branży, w tym 23% stanowili goście spoza Francji przybyli z 5 kontynentów. Tegoroczna frekwencja jest zbliżona do rezultatów z 2013 roku, kiedy targi odnotowały rekordową ilość odwiedzających ; wynik ten można uznać za satysfakcjonujący, biorąc pod uwagę obecny kontekst ekonomiczny sektora rolnego.
1 740 wystawców podkreślało optymizm panujący wśród odwiedzających oraz dynamizm branży widoczny podczas licznych spotkań biznesowych.

Międzynarodowe targi o światowej renomie

Duża liczba odwiedzających przemierzających alejki targów potwierdza atrakcyjność salonu SIMA-SIMAGENA, szczególnie na arenie międzynarodowej. Liczni profesjonaliści przybyli z różnych stron świata mogli zapoznać się z innowacjami w dziedzinie maszyn rolniczych dostosowanymi do potrzeb wszystkich typów gospodarstw rolnych.

Kurs na Tajlandię i Algierię

Tegoroczna edycja targów została zainaugurowana przez pana Stéphane’a Le Foll, francuskiego Ministra Rolnictwa, Produkcji Rolno-Spożywczej i Lasów. Ta oficjalna wizyta stanowiła znakomitą okazję do ogłoszenia decyzji o zorganizowaniu edycji targów SIMA w Tajlandii ( we wrześniu 2015 r.) oraz w Algierii ( w maju 2016 r.).

„Innovation first !”

Ważne miejsce na targach SIMA-SIMAGENA 2015 zajmowały innowacje. Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznej edycji „Innovation First !”, wystawcy salonu zaprezentowali blisko 600 nowości – głównie nowe technologie przeznaczone dla precyzyjnego rolnictwa.

Sukces salonu SIMAGENA

Nowa, dogodna lokalizacja salonu SIMAGENA w hali 7, pozwoliła zaprezentować w ramach konkursów i licytacji ofertę skierowaną do przedstawicieli branży hodowlanej z Francji i z zagranicy.
” Według powszechnej opinii w targach uczestniczyło wielu odwiedzających, profesjonalistów odpowiedzialnych za realizację nowych projektów, żywo zainteresowanych prezentowaną ofertą. Tegoroczna edycja targów SIMA-SIMAGENA, która charakteryzowała się dużym dynamizmem, pozwala z nadzieją patrzeć na przyszłość branży maszyn rolniczych” podkreśla p. Martine Dégremont, dyrektor targów SIMA-SIMAGENA.

Żródło
Share This