Katagoria: Targi, opublikowano: 11 marca 2015


Nowości Landini na AGROTECH Kielce

Nowości Landini na AGROTECH Kielce

Spółka AMG, wyłączny importer Landini w Polsce, zamierza zaprezentować na targach w Kielcach ciągniki Landini oraz najnowszy import – ładowarki THALER.

 

Na stoisku nowością będzie model Seria 4-090 który to już wyznacza nowe standardy nowych serii w marce Landini. Jedna wszechstronna seria zastępuje dwa stasze modele Alpine i Technofarm. Seria 4 całkowice rewolucjonizuje segment ciągników niskiej i średniej mocy marki Landnini. Obecnie Seria 4 obejmuje 3 modele od 90 do 107 KM zasilane przez silniki o pojemności 3.6L spełniający normy Tier4. Seria 4 oferuje nową stylistykę Landni zapoczątkowaną w 2012 w serii 5H i stosowaną obecnie w wszystkich nowych modelach Landnini. Oprócz kompaktowej konstrukcji i nowoczesnego wyglądu, niewątpliwą zaletą jest kompletacja w jakiej ciągniki mogą być oferowane – od poziomu podstawowego do tak zawanej „Full opcji“ – uwzględniając wszystkie specyficzne potrzeby klienta. Główne ulepszenia zastosowane zostały w czterosłupkowej kabinie oraz w zupełnie nowej przekładni zaprojektowanej przez inżynierów Agro Tractors. Standardowa przekładnia 12×12 o prędkości maksymalnej 40 km/h, w opcji przekładnia Hi-Lo powershift.

 

 

 

Firma zaprezentuje również najbardziej popularny ciągnik marki Landini – model Landpower, o mocy 117 i 133 KM. Mechaniczna skrzynia biegów, niezrównana wygoda i wspaniała niezawodność. Landpower jest zasilany silnikiem F.P.T NEF 6-cylindrowym turbodoładowanym. Wyposażonym w intercooler powietrze-powietrze. Silnik spełnia normy spalin Euro 3. Sześciobiegowa skrzynia biegów z rewersem mechanicznym, w pełni mechaniczna z możliwością wyboru z zakresem biegów pełzających.

 

 Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się ciągnik specjalistyczny 5D-100 HC z prześwitem rzędu 70 cm na 4-ech równych kołach, który również będzie można zobaczyć podczas imprezy. Po za nowym silnikiem Seria 5D ma całkowicie nowy wygląd. Maska została przeprojektowana aby odzwierciedlała nową stylistykę rodziny Landini. Wnętrze kabiny zostało „odświeżone“ aby zapewnić operatorowi wyższy poziom ergonomii i komfortu. Ciągnik ma napęd 4WD i dzięki swojej wszechstronności przeznaczony jest do różnorodnych zadań rolniczych.

 

Pokazany będzie także ciągnik Landini Technofarm z nową kabiną z klimatyazcją.

 

Firma zamierza zaprezentować również stare wersje ciągników dostępne bez DPF i bez ADBLUE. To ostatnia okazja w tym roku, aby kupić i zarejestrować ciągnik o mocy powyżej 75 KM.

 

Na stoisku znajdziemy również wyprzedażowy model 5-115 TOP w starej normie emisji spalin Stage 3a oraz najpopularniejsze ciągniki tzn modele sadownicze model Mistral i REX.

 

Źródło
Share This