Katagoria: Targi, opublikowano: 01 marca 2015


Kubota – moc nowości na targach AGROTECH Kielce 2015

Kubota  – moc nowości na targach AGROTECH Kielce 2015

Nieubłaganie zbliżamy się do jednego z największych wydarzeń branży rolnej w Polsce. Już 27 marca rozpoczną się XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce 2015. Nie zabraknie na nich oczywiście marki Kubota, a co za tym idzie także pomarańczowych nowości.

 Podobnie jak przed rokiem marka Kubota zaprezentuje się w hali D. Tym razem jednak do dyspozycji japońskiego producenta będzie aż 808 m2 powierzchni wystawienniczej, a więc blisko dwa razy więcej niż podczas ubiegłorocznych targów. Oznacza to, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej atrakcji i produktów, które nigdy wcześniej nie były pokazywane w Polsce.

Podczas tegorocznych targów w Kielcach będzie miała miejsce polska premiera traktorów serii M7 o mocy od 130 do 170 KM. Po raz pierwszy zaprezentujemy także serię maszyn zielonkowych marki Kubota m.in. prasę rolującą, przetrząsacz, kosiarkę dyskową i zgrabiarkę. Nie zabraknie także nowości komunalnych i sadowniczych. Już dziś serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w hali D – mówi Andrzej Sosiński, Specjalista ds. Marketingu firmy Kubota.

Źródło

 

Share This