Katagoria: aktualności techniczne, opublikowano: 19 maja 2015


Pakiet reflektorów LED dla modelu Warrior

Pakiet reflektorów LED dla modelu Warrior

Nowoczesny pakiet oświetlenia z reflektorami LED o mocy 2470 lumenów opracowany specjalnie dla modelu DEUTZ-FAHR 7250TTV WARRIOR zaprezentowanego podczas międzynarodowych wystawy maszyn rolniczych SIMA 2015 w Paryżu, powstał na bazie współpracy pomiędzy DEUTZ-FAHR i HELLA. Innowacyjny pakiet oświetlenia to kolejny ważny etap rozwoju wielokrotnie nagradzanego modelu DEUTZ-FAHR Serii 7. Jest to jednocześnie jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku.

 

Reflektory 70 LED czwartej generacji oferują największą moc przy kompaktowych gabarytach lampy.

Nowoczesne światła wyposażono w trój-diodowe reflektory LED, które oferują strumień świetlny o mocy sięgającej 2470 lumenów przy zużyciu energii elektrycznej o wartości 30 wat. Reflektory wyposażono aluminiowe obudowy czarnego koloru, które posiadają dodatkowe elementy odpowiadające za chłodzenie diod LED wysokiej mocy.

 

Limitowana edycja modelu WARRIOR została wyposażona w szereg lamp o krótkim, długim zasięgu oraz lampy o szerokim strumieniu światła. Dzięki temu, w trakcie prac wykonywanych w nocy, strumień światła rozprowadzany jest równomiernie dookoła ciągnika, dokładnie tam gdzie jest potrzebny.
Zastosowanie temperatury barwowej światła wynoszącej 6500K sprawia, że jest ono zbliżone do barwy światła dziennego. Poprawia to łatwość prawidłowego rozpoznawania kolorów i zmniejsza zmęczenie operatora w trakcie wielogodzinnego wykonywania prac z użyciem pakietu LED.

 

Warrior_PM2

Nowoczesne lampy 70 LED mogą być zasilane zarówno prądem o napięciu 12 jak i 24 wolt. Układ elektroniczny zabezpiecza lampy LED przed możliwością wystąpienia odwrotnej polaryzacji i gwarantuje stałą jasność świecenia, nawet w przypadku wahań napięcia zasilania od 9 do 33 wolt. Czujnik temperatury zabezpiecza lampy przed przegrzaniem. Wszystko to gwarantuje długi okres użytkowania lamp.

 

Warrior_PM4

 

Modele DEUTZ-FAHR 7250TTV w edycji limitowanej WARRIOR z nowymi lampami 70 LED są już dostępne w ofercie marki DEUTZ-FAHR.

 

Źródło
Share This