Katagoria: aktualności techniczne, opublikowano: 11 września 2014


Nowe opryskiwacze na polskim rynku

Nowe opryskiwacze na polskim rynku

Już od 40 lat firma FarmGEM, początkowo jako GEM Sprayers, a następnie Case IH Sprayers, oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt rolniczy do precyzyjnych zabiegów ochrony roślin. Opryskiwacze FarmGEM to idealne rozwiązanie do pracy nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych. Nasi specjaliści współpracują z rolnikami z całej Europy nad nieustannym udoskonalaniem autorskich konstrukcji oraz powiększaniem wydajności pracy przy opryskach roślin.

 

Konstrukcja opryskiwacza umożliwia jego intuicyjne użytkowanie i zapewnia doskonałą kontrolę podczas wykonywanych prac. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i materiały najwyższej klasy gwarantują trwałość poszczególnych elementów i niezawodności użytkowania.

Unikatowa i niezwykle wytrzymała struktura belki użyta w opryskiwaczach FarmGEM pozwala nam oferować Państwu trzyletnią gwarancję na konstrukcję metalową. Jesteśmy jedynym producentem na polskim rynku, który proponuje swoim klientom tak długotrwałą gwarancję.

W naszej ofercie posiadamy następujące spryskiwacze:
– zawieszane o pojemności od 600 do 1600 l, rozmiar belki od 12 do 24 m 
– zaczepiane o pojemności od 2500 do 6000 l, rozmiar belki od 12 do 40 m 
– samojezdne o pojemności od 3000 do 6000 l, rozmiar belki od 24 do 40 m 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.farmgem.co.uk, na której prezentujemy pełny asortymentem opryskiwaczy produkcji FarmGEM. Odwiedzając naszą stronę mogą Państwo również zapoznać się z historią i filozofią marki. Jednocześnie mogą Państwo na bieżąco śledzić wszystkie aktualności na naszym facebookowym profilu pod nazwą FarmGEM.

Poszukujemy firm zainteresowanych długoletnią współpracą dealerską. Wszelkie szczegóły ewentualnej współpracy mogą omówić Państwo podczas spotkania z naszym przedstawicielem.

 

 

Agro Show 2014

 

 

Źródło
Share This