Katagoria: aktualności techniczne, opublikowano: 08 lipca 2015


Dwie nowe gamy mieszadeł PICHON

Dwie nowe gamy mieszadeł PICHON

Od początku wprowadzenia na rynek, miksery i mieszadła PICHON, odznaczały się pod względem jakości, niezawodności i mocy. Używane w celu dodania wartości nawozom organicznym.  PICHON podczas Targów SIMA 2015 zaprezentował dwa nowe modele mieszadeł  i pomp do gnojowicy.

 

Obecnie na rynku jest dostępnych osiem modeli w dwóch gamach mieszadeł i pomp o długości od 4,5 do 1,5 metrów:

B-Mix 45   4.5 m
B-Mix 50   5 m
B-Mix 65 BP-Mix 65 6.5 m
B-Mix 80 BP-Mix 80 8 m
B-Mix 105 BP-Mix 105 10.50 m

 

 

2015-07 - PICHON Mixers - B-Mix

 

Nowy styl :

Ocynkowany, nowy model B-Mix oraz BP-Mix prezentują nowy projekt. Koncepcja przekształconej obudowy umożliwia wydzielenie mieszalnika o odpowiednich długościach do różnych elementów osłonowych. Śruby mogą być wybierane spośród średnicy o 600 lub 700 mm a wysokość pomiędzy 600 i 800 mm.

BP-Mix: Związek pomiędzy wydajnością i łatwym użytkowaniem.

Nowa gama mieszadeł pompujących integruje odśrodkowy układ pompowy wyposażony w łopatki i przekładane ostrze inspirowane naszymi wielofunkcyjnymi beczkowozami <<FlowMaster>>. Odpływ mieszanej gnojowicy jest w wysłany przez 200 mm kanał do działka, które jest sterowane hydraulicznie, dzięki czemu można nim obracać, wystawiać w górę i w dół. Został on stworzony specjalnie dla dużych zbiorników.

Innowacyjny BP-Mix jest dobry dla:

  • Napełniania wozów asenizacyjnych i innych cystern transportowych,
  • Mieszania w dużych basenach z szambem,
  • Przelewania płynów .
  • Miksery BP-MIX przesuwają granicę niemożliwego odpływu z 7 000l/min do 10 000l/min

 

Indywidualna oferta:

Podobnie jak w przypadku wozów asenizacyjnych i rozrzutników, PICHON oferuje klientom możliwość wyboru  indywidualnego wyposażenia sprzętu w zależności od swoich potrzeb.

Lista funkcji i opcji jest tak samo ważna jak wielkość śmigła (czy jest to wersja pompująca czy napełniająca), system ochrony dla plastikowych zbiorników, scentralizowane smarowanie (od B-Mix/BP-Mix 65 – serie kolejne), zestaw transportowy.

 

Źródło
Share This