Katagoria: aktualności techniczne, opublikowano: 13 sierpnia 2014


Corona 400 i maszyny Feraboli

Corona 400 i maszyny Feraboli

Na tegorocznej wystawie AGRO SHOW firma Maschio – Gaspardo Poland Sp. z o.o. zaprezentuje ponad 40 maszyn.

 

Nowością będzie model maszyny uprawowo – siewnej Corona 400. Zadebiutuje ona wraz z większą poprzedniczką – Coroną 600.

Kombinacja uprawowo – siewna Corona uprawia glebę za pomocą przedniej brony talerzowej, dobrze zagęszcza glebę dzięki szerokim kołom oraz wysiewa ziarno za pomocą redlic talerzowych dzięki czemu możliwa jest praca tą maszyną z prędkością nawet do 14 km/h co znacznie zwiększa wydajność roboczą. Nowa Corona o szerokości 4 metrów ma taką samą solidną konstrukcję ramy i elementów roboczych (karbowane tarcze o średnicy 510mm) co zostało już docenione przez użytkowników większego modelu. Posiada również duży zbiornik na nasiona i te same zaawansowane rozwiązania technologiczne co jej poprzedniczka.

Maszyna posiada dużą wszechstronność zastosowań. Może służyć jako konwencjonalny siewnik pracujący na wstępnie przygotowanym gruncie lub można ją używać do siewu bezpośrednio na ściernisko. Duże koła dociskowe utrzymują ciężar maszyny dobrze zagęszczając glebę i pozwalają na niesamowitą zwrotność podczas manewrowania.

Od tego roku firma wprowadziła do swojej oferty maszyny Feraboli – głównie prasy, które również zostaną przedstawione podczas wystawy w Bednarach.

Są to wysokiej jakości maszyny posiadające najnowsze rozwiązania do zastosowań w procesie zbioru pasz tj. prasy zbierające, kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze i zgrabiarki.  Znane na całym świecie z niezawodności, innowacyjnych rozwiazań zdolnych do zwiększania ilości i jakości zbieranych produktów.

Prasa Extreme 365 o zmiennej geometrii komory zgniatającej jest rezultatem wieloletnich badań osiągając miano najbardziej zaawansowanej technologicznie prasy na świecie. Prasy Feraboli zaprojektowane są, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów z małych i dużych gospodarstw rolnych.

 

Poniżej galeria nowości

Źródło
Share This