Katagoria: aktualności targowe, opublikowano: 01 kwietnia 2015


STEYR „Maszyną Rolniczą Roku”

STEYR „Maszyną Rolniczą Roku”

STEYR 6230 CVT, flagowy model innowacyjnej serii ciągników CVY marki STEYR, zdobył tytuł „Maszyny Rolniczej Roku 2015” w 21. edycji konkursu organizowanego w Polsce przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy z oddziałem w Warszawie we współpracy z redakcją Agro, Targami Kielce S.A., KRUS oraz Przemysłowym Instytutem Maszyn Rolniczych.

 

Po raz pierwszy w historii zorganizowano na portalu agronews.com także internetowy konkurs, w którym rolnicy mogli głosować na swoich faworytów. Wyniki były jednoznaczne.
– Fakt, że ciągnik STEYR otrzymał to prestiżowe wyróżnienie już po raz drugi świadczy o tym, że nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko w branży rolniczej, ale przede wszystkim wśród polskich rolników – podsumował z zadowoleniem Marketing Manager Zbigniew Antczak.

W uroczystości wręczenia nagród udział wziął między innymi Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – pan Marek Sawicki, który objął patronat nad wydarzeniem. Z jego rąk ciągnik STEYR 6230 CVT otrzymał wyróżnienie jako profesjonalna maszyna rolnicza o imponujących osiągach.

– Model STEYR 6230 CVT wyróżnia się na wszystkich polach dzięki: wydajnemu silnikowi ecotech charakteryzującemu się oszczędnym zużyciem paliwa i niskim poziomem emisji, doskonałemu przenoszeniu mocy na podłoże, innowacyjnej przekładni bezstopniowej CVT oraz wysokiemu komfortowi pracy operatora – i na tym zalety tego ciągnika się nie kończą – wyjaśnia Antczak.

 

Wysoka reputacja wśród rolników

– Rolnicy, którym naprawdę zależy na wysokiej wydajności w codziennej pracy, doceniają możliwości techniczne oferowane przez model STEYR 6230 CVT i inne ciągniki marki STEYR, a także ich niezawodność. Niski poziom hałasu w kabinie ciągnika staje się niezwykle istotną zaletą w obliczu wielogodzinnej pracy na roli, podobnie jak funkcja sterowania jazdą ciągnika na uwrociu EASY-Tronic, inteligentny system S-tronic oraz system ABS zapewniający bezpieczeństwo na drodze. Oprócz tego, model STEYR 6230 CVT jest idealnie dopasowany do potrzeb rolnictwa precyzyjnego, co staje się coraz bardziej pożądanym atrybutem maszyn rolniczych używanych na terenach rolniczych w Polsce. Tym bardziej cieszę się, że nasz ciągnik zdobył tytuł „Maszyny Rolniczej Roku 2015”, gdyż stanowi to potwierdzenie naszego motta: „STEYR – partner, na którym możesz polegać”.

 

Matthew_Foster

 

Źródło
Share This