Katagoria: aktualności rynkowe, opublikowano: 01 września 2014


Wanicki AGRO nowym partnerem John Deere

Wanicki AGRO nowym partnerem John Deere

John Deere wzmacnia sieć dealerską w Polsce. Do grona jej autoryzowanych Dealerów dołączy 1 września firma Wanicki AGRO będąca częścią Grupy Wanicki działającej głównie w sektorze transportu ciężarowego.

 

Grupa Wanicki rozwija się dynamicznie już od 23 lat. Poza John Deere oraz DAF posiada w swoim portfolio także, takie marki jak: Citroen, Irizar, Tatra, Isuzu, Great Plains, Piaggio i Yanmar, w centrali Grupy w Mogilanach k/ Krakowa mieści się także profesjonalnie wyposażone Centrum Napraw Powypadkowych.

 

W ramach Grupy działa 7 w pełni wyposażonych stacji serwisowych w Polsce południowej.

– Dążąc do jak najpełniejszego zaspokajania potrzeb i wymagań naszych klientów, nieustannie rozszerzamy i dywersyfikujemy ofertę. Naszą filozofią jest docieranie do każdego klienta w regionie, po to by zaoferować mu kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, finansowania oraz serwisowania produktów uznanych międzynarodowych marek. Kolejnym efektem naszych starań, jest otwarty w 2014r dział AGRO, który umożliwia nam otwarcie na atrakcyjną grupę klientów jakimi są rolnicy – mówi Beata Wcisło Kierownik Działu Marketingu Grupy Wanicki.

– Grupa Wanicki to poważny partner, znany w regionie i posiadający bogate doświadczenie. To firma, która jest w stanie sprostać wymaganiom i standardom marki John Deere i dostarczyć naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie – podsumowuje Piotr Izyniec Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej John Deere Polska.

 

2 salony sprzedaży i rozbudowane zaplecze

Od 1 września Wanicki AGRO rozpocznie działania, jako autoryzowany Dealer marki John Deere. Klienci John Deere będą mogli skorzystać z dwóch punktów sprzedaży mieszczących się w Pułankowicach k/ Kraśnika oraz Sitańcu k/ Zamościa. Docelowo Wanicki AGRO planuje otwarcie kolejnych punktów.

Warsztaty serwisowe Wanicki AGRO są wyposażone w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie oraz magazyn części zamiennych. Sieć zewnętrznych sprzedawców części zdolna jest dostarczać części bezpośrednio do klienta.

 

Źródło

 

Share This