Katagoria: aktualności rynkowe, opublikowano: 01 czerwca 2015


Tablet Tact-Master dla lepszej precyzji

Tablet Tact-Master dla lepszej precyzji

Nowy Tact-Master to innowacyjny system kontroli, który oferuje możliwość łączenia prostego sposobu użycia i optymalizację czasu pracy. Dla komfortu użytkowników dostępny jest w wersji tabletu. W trakcie 2015 roku precyzyjne rozrzucanie na działce ziemi, zostaje zautomatyzowane dzięki dodaniu opcji GPS w rozrzutniku.

Rozrzucanie przy użyciu tabletu jest możliwe od teraz!

Połączony przez WiFi lub kabel internetowy tablet z ekranem dotykowym oferuje możliwość całkowitej kontroli rozrzucania dzięki prostemu i ergonomicznemu interfejsowi.

 

Kompletna kontrola rozrzucania w 5 trybach:

  •  tryb transportu,
  •  tryb pompowania jako autouzupełnianie,
  •  tryb wyboru narzędzia rozrzucania,
  •  tryb rozrzucania,
     tryb przepływomierza (jako opcja)

 

Nawigacja różnych typów wykonywana jest za pomocą joysticka, który automatycznie uruchamia cykle z każdego trybu. Działania te mogą być wizualizowane na tablecie. Możliwe jest także użycie tabletu jako narzędzia kontroli ze względu na jego dotykowy ekran.

Około 15 możliwych automatyzacji jest dostępnych w celu zmniejszenia ręcznych manipulacji wymaganych od kierowcy, co pozwala mu pozostać skoncentrowanym na jeździe, unikając przy tym wielu operacji na standardowym panelu sterowania.

Personalizacja dla każdej potrzeby

Wóz asenizacyjny sterowany tabletem Tact-Master nie odbiega od produktów PICHON , które oferują dostosowanie się do użytkowników, dzięki dodaniu kilku trybów do wyboru. Dostosowanie to może być wykonane na odległość, należy tylko podłączyć tablet z Internetem, a technik PICHON bezpośrednio przejmie kontrole nad tym dostępem.

Prosimy pamiętać że opcja ta jest dostępna dla wszystkich aktualnych modeli.

GPS i automatyzacja rozrzutnika

Rozrzutnik sterowany tabletem Tact-Master jest w 2015 roku niezbędnym narzędziem precyzyjnego rozprzestrzeniania płynnych nawozów organicznych. Może on być powiązany z GPS-em co pozwala na automatyczne rozrzucanie z wyłączeniem fragmentu pola i dokładnym śledzeniem rozprzestrzeniania.

 

Źródło
Share This