Katagoria: aktualności rynkowe, opublikowano: 23 kwietnia 2015


STEYR: Wydajność, jakość i innowacja w centrum uwagi

STEYR: Wydajność, jakość i innowacja w centrum uwagi

Michał Żebrowski, realizuje swoją wizję życia zgodnego z naturą i buduje współczesne gospodarstwo rolne pod Tatrami.

 

Aktor, znany od 1999 roku polski aktor filmowy i teatralny oraz – od 2010 roku –dyrektor Teatru 6. piętro w Warszawie, od pewnego czasu zajmuje się tworzeniem nowoczesnego gospodarstwa rolnego położonego niedaleko Zakopanego, miejsca zwanego sercem Tatr.

 

– Wiem, że rolnik to znacznie więcej niż zawód – to ciężka praca dzień po dniu. Nie polega ona na siedzeniu w eleganckim biurze czy przeglądaniu Internetu. Rolnicy urabiają sobie ręce, by wytwarzać żywność, podczas gdy inni dopiero przewracają się na drugi bok – mówi Żebrowski. – Współczesne rolnictwo opiera się na wiedzy i doświadczeniu pokoleń. Dlatego posłuchałem rad miejscowych gospodarzy i to od nich dowiedziałem się, że ciągnik STEYR jest po prostu najlepszy. Został stworzony do wykonywania ciężkiej pracy na roli – opowiada Żebrowski.

Aktor nie tylko stara się pielęgnować więź z naturą i pracować w gospodarstwie zgodnie z cyklem natury, wypracował sobie także opinię osoby żądnej wiedzy i przywiązującej wagę do jakości: – Bardzo podoba mi się idea łączenia tradycyjnych wartości z nowoczesnymi narzędziami, dzięki czemu można chronić wielopokoleniowe dziedzictwo, a jednocześnie uzyskiwać maksymalny i możliwie zrównoważony zwrot z dostępnych surowców – komentuje Michał Żebrowski. – W moich oczach tradycyjne wartości, takie jak rodzina, solidność, bliskość z naturą, folklor oraz innowacyjne rolnictwo będące częścią współczesnego społeczeństwa, stanowią dwie strony tego samego medalu. Właśnie dlatego zdecydowałem się na zakup ikony solidnej pracy na roli – ciągnika STEYR, który będzie służył mi w pracy w moim gospodarstwie – wyjaśnia aktor.

 
Stąpając twardo po ziemi

Michał Żebrowski jest żonaty i ma dwoje dzieci.– Jestem rodzinnym człowiekiem. To rodzina daje mi siłę i napęd do codziennego działania. Stanowi także jedną z przyczyn, dla których zdecydowałem się założyć nowoczesne gospodarstwo. Stanie się ono naszym nowym domem i będzie miejscem do budowania przyszłości na fundamentach tradycji i innowacji. Życie na wsi i praca w gospodarstwie pozwalają mi być sobą. Czuję się tu wolny i niezależny.

Wiem, czego chcę i żyję, by to robić. Kieruję się dążeniem do osiągnięcia najwyższej jakości i najlepszych wyników, swoje gospodarstwo tworzę właśnie z takim zamierzeniem. Ostatnio miałem okazję zwiedzić zakład produkcyjny marki STEYR w St. Valentin w Austrii. Zobaczyłem, że wcielane są tam wartości, na których tak bardzo mi zależy – oddanie i dążenie do doskonałości. Nie mogę się już doczekać chwil spędzonych we własnym ciągniku STEYR – podsumowuje Michał Żebrowski.

 

Źródło
Share This