Katagoria: aktualności rynkowe, opublikowano: 22 czerwca 2015


Reflektory Hella w ciągnikach Lamborghini

Reflektory Hella w ciągnikach Lamborghini

HELLA oferuje wieloletnie doświedczenia z branży motoryzacyjnej opracowując nowe reflektory do maszyn sektora rolniczego.

 

Rozwiazania dotyczące oświetlenia stosowane w branży motoryzacyjnej od lat miały bardzo duże znaczenie, obecnie zyskują coraz większą ważność także w branży rolniczej. HELLA zawsze wiodła prym w rozwoju tego rodzaju produktów i bazując na wieloletnich doświadczeniach w tym zakresie wkracza ze swoimi produktami do sektora maszyn rolniczych. Obecnie HELLA dostarcza specjalnie zestawy oświetlenia LED do ciągników Lamborghini Mach VRT, Lamborghini Nitro i Lamborghini Spark.
Reflektory opracowano specjalnie dla Lamborghini Trattori we współpracy z biurem projektowym Giugiaro Italdesign, dzięki czemu światła dodatkowo podkreślają wyjątkową stylistykę ciągników. Nowoczesne reflektory LED umieszczone pod dachem ciągnika zostały zaprojektowane z myśla o zapewnieniu najlepszych parametrów. Reflektory umieszczone na słupkach kabiny skutecznie oświetlają przestrzeń przed ciągnikiem i wokół kół przednich ciągnika. Nowe reflektory 29 LED pomimo kompaktowej konstrukcji nie tracą skuteczności działania, oferując strumień światła o wartości 450 lumenów. Gwarantuje to doskonałą widoczność na całą przestrzeń przed ciągnikiem, co zwiększa bezpieczeństwo prowadzonych prac.

 

 

Unikalna, jedyna w swoim rodzaju stylistyka w coraz większym stopniu charakteryzuje także maszyny rolnicze. Reflektory LED dobrze podkreślają ich nowoczesny wygląd. HELLA posiada ponad 100-letnie doświadczenia w opracowywaniu i produkcji reflektorów dla branży motoryzacyjnej. Jednocześnie posiada zaplecze techniczne, dzięki któremu może sprostać wymaganiom zarówno producentów maszyn jak i designerów.

 

HELLA KGaA Hueck & Co., Lippstadt: HELLA firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, notowana na giełdzie, zatrudniająca ponad 30000 pracowników w ponad 100 lokalizacjach w 35 krajach. HELLA Group opracowuje i produkuje oświetlenie i układy elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego i posiada jedną z największych sieci dystrybucji części zamiennych, akcesoriów, narzędzi diagnostycznych i serwisu w Europie. Kompletne podzespoły, układu klimatyzacji i układu elektryczne produkowane są również w spółkach joint venture. Dzięki działowi R&D (Research & Development) zatrudniającemu ponad 5800 pracowników, HELLA jest jednym z producentów dostarczających najnowocześniejsze rozwiązania tego typu na rynku. Sprzedaż na poziomie 5,3 bilionów Euro w roku fiskalnym 2013/2014, sprawia, że HELLA Group jest jednym z 50 największych producentów części na świecie i jedną ze 100 największych w Niemczech.

 

Źródło
Share This