Katagoria: aktualności rynkowe, opublikowano: 02 września 2014


Lamborghini Strike i Spire: ciągniki średniej mocy z wyjątkowym charakterem

Lamborghini Strike i Spire: ciągniki średniej mocy  z wyjątkowym charakterem

Lamborghini Trattori poszerza gamę ciągników z  silnikami średniej mocy, wprowadzając dwa nowe modele łączące imponujące osiągi z wyjątkowym charakterem: Lamborghini Strike i Lamborghini Spire. Nowe modele charakteryzuje biała kolorystyka odzwierciedlająca ekskluzywność i wyjątkowość.

 

Modele Lamborghini Strike wyznaczają standardy w swojej klasie, dzięki rozwiązaniom technicznym zaprojektowanym z myślą o najwyższej uniwersalności i trwałości. Strike został wyposażony w nowy silnik FARMotion opracowany specjalnie z myślą o wykorzystaniu w pracach w rolnictwie. Wszechstronne i zwrotne modele Lamborghini Spire napędzane są przez nowe silniki FARMotion Tier 4i i stanowią ewolucję ciągnika Lamborghini R2.

Gama modeli Strike to ciągniki oferowane w trzech wersjach: HD (następca modelu R3) oraz lżejsze i bardziej kompaktowe wersje MD i LD. W sumie oferta obejmuje 11 modeli z z sześcioma silnikami o mocy w zakresie od 75 do 109 KM, co pozwala każdemu z użytkowników na idealny dobór charakterystyki ciągnika do indywidualnych wymagań.

Modele Lamborghini Strike charakteryzuje ekskluzywny, nowoczesny wygląd opracowany przez Lamborghini Trattori we współpracy z biurem projektowym Giugiaro Design. Modele Strike nawiązują wyglądem do ciągnika Lamborghini Nitro, który został wyróżniony za design nagrodą „Golden Tractor for the Design”. Nowa kabina na 4 słupkach oferuje bardzo funkcjonalne, ergonomiczne i funkcjonalne stanowisko pracy operatora.

Modele Lamborghini Strike z silnikami FARMotion Tier 4i – jednostką opracowaną specjalnie do zastosowań w rolnictwie – oferują najwyższej klasy osiągi i najwyższą niezawodność. Silnik FARMotion dostępny jest w wersji 3- lub 4-cylindrowej z układem elektronicznego sterowania, wysokociśnieniowym układem wtryskowym Bosch Common Rail o ciśnieniu roboczym 2000 bar, Intercoolerem oraz układem oczyszczania spalin z katalizatorem DOC.

Uzupełniając ofertę modeli klasy średniej, Lamborghini Trattori prezentuje również nową rodzinę modeli Spire oraz Spire Target. Są to ciągniki z 3- lub 4-cylindrowymi silnikami FARMotion o mocy od 75 do 102 KM, spełniającymi wymogi normy emisji spalin Tier 4i. Spire oferuje nadzwyczajną, wyjątkową stylistykę, uniwersalność i manewrowość.

 

tabelka

 

Galeria zdjęć

 

Źródło

 

Share This