Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 17 sierpnia 2015


Zbigniew Witamborski poprowadzi Great Plains w Polsce

Zbigniew Witamborski poprowadzi Great Plains w Polsce

Z początkiem lipca b.r., funkcję managera produktu maszyn Great Plains u generalnego importera na Polskę maszyn tej firmy – WANICKI Agro, przejął Zbigniew Witamborski.

 

Nowy Product Manager Great Plains związany jest od lat z branżą techniki rolniczej i mediami. W latach 1995-97 odpowiedzialny był za doradztwo i sprzedaż maszyn Horsch na rynku polskim, potem związany z branżowymi mediami jako jeden z pierwszych współpracowników ATR express i Rolniczego Przeglądu Technicznego.

Od ponad 15 lat związany z wydawnictwem MOTO MEDIA, wydawcą m.in. tytułów TRUCK auto.pl oraz MOTO farmer.pl

„Związanie się zawodowo z jednym ze światowych liderów w nowoczesnej technice uprawy i siewu jest dla mnie osobiście wielkim wyróżnieniem” – stwierdza nowo powołany szef sprzedaży maszyn Great Plains. „Połączenie doświadczeń koncernu Great Plains na rynku amerykańskim z europejską tradycją uznanych maszyn SIMBA, stanowi bardzo ciekawą alternatywę, także dla rynku polskiego”.

49 letni Zbigniew Witamborski swoje wykształcenie rolnicze zdobywał w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na kierunku rolnictwo, Akademii Rolniczej w Lublinie a w latach 1994-95 był stypendystą na Eidgenössische Technische Hochschule w Zurychu (Federalna Politechnika w Zurychu).

 

Prywatnie żonaty, posiadający czworo dzieci. W wolnych chwilach chętnie uprawia sport – jazdę rowerem, pływanie, snowboard. Jego pasją jest historia i lotnictwo.

 

Źródło
Share This