Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 23 lipca 2015


Wygodne finansowanie fabryczne dla rolników

Wygodne finansowanie fabryczne dla rolników

Rolnicy decydujący się na zakup pojazdów użytkowych marki ZASŁAW, od lipca 2015 r. mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego ZASŁAW Finance. To nowatorskie rozwiązanie pozwala znacznie szybciej i na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych sfinalizować nowe inwestycje w przyczepy oraz naczepy w gospodarstwie rolnym.

 

 

Program finansowania fabrycznego ZASŁAW Finance, jest efektem współpracy czołowego producenta pojazdów użytkowych ZASŁAW oraz BZ WBK Leasing, lidera w sektorze finansowania Maszyn i urządzeń w Polsce. Oferta finansowania fabrycznego daje klientom wiele korzyści m.in. oszczędność czasu, ponieważ finansowanie dostępne jest u dealerów marki ZASŁAW i w blisko 800 oddziałach Banku Zachodniego WBK zlokalizowanych na terenie całego kraju. Oferta jest również atrakcyjna cenowo w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku.

ZASŁAW Finance to korzystna alternatywa dla zakupu gotówkowego. Na szczególną uwagę zasługuje promocyjna pożyczka, która dostępna jest w dwóch wariantach. Oferta 50/50 z udziałem własnym 50% pozwala rozłożyć płatność na dwie płatności, gdzie druga następuje dopiero po roku użytkowania finansowanego pojazdu rolniczego. Inna wersja pożyczki 34/33/33 z udziałem własnym na poziomie 34% daje możliwość rozłożenia spłaty pożyczki w półrocznych ratach. W obu przypadkach oprocentowanie wynosi 0%, a jedyny koszty pożyczki, to tylko 1 złotówka doliczana do każdej raty.

Firma ZASŁAW jest wiodącym producentem naczep w Polsce, a jej pojazdy ciągnione służą rolnikom już od przeszło 62 lat. – Mamy w ofercie wszelkiego rodzaju pojazdy użytkowe, które ułatwiają pracę w gospodarstwie rolnym. Z naszej nowoczesnej hali produkcyjnej w Andrychowie wyjeżdżają pojazdy niezawodne. Dzięki funkcjonalnej budowie, ergonomicznej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych do ich produkcji, są maksymalnie dostosowane do potrzeb klienta – mówi Jarosław Łuczak, dyrektor działu pojazdów agro w firmie ZASŁAW. – Zrealizowanie tak korzystnego finansowania nie byłoby możliwe, gdyby nie profesjonalny partner, jakim jest BZ WBK Leasing. Firma jest jednym z liderów w finansowaniu maszyn dla rolnictwa w kraju – dodaje Łuczak.

– Do naszych klientów w całej Polsce docieramy poprzez sieć ponad 70 mobilnych Doradców
ds. Agrobiznesu. Są to osoby dedykowane tylko do tego sektora, które świetnie znają specyfikę pracy rolników – mówi Jacek Zwierski, Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku Rolnego w BZ WBK Leasing. – Nasi doradcy pomagają w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych, mając na względzie specyfikę gospodarstwa – dodaje Jacek Zwierski.

Klienci ZASŁAW Finance mogą̨ również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, chroniąc się tym samym przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia środka trwałego, czy też z ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty wypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

 

Źródło
Share This