Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 28 czerwca 2017


W końcu powstał profesjonalny sklep techniczno-rolniczy!

W końcu powstał profesjonalny sklep techniczno-rolniczy!

Metal Fach postanowił otworzyć sklep, gdzie rolnicy, ogrodnicy oraz inni przedsiębiorcy będą mogli znaleźć mnóstwo sprzętu. Dzięki sprzedaży internetowej nie trzeba się nawet ruszać z domu, by kupić wszystko, czego potrzeba!!!

 

Szybkie i proste zakupy

Na stronie www.sklepmetalfach.com.pl podane są ceny wszystkich produktów, które możemy zamówić części, akcesoria rolnicze, maszyny, oleje, smary, odzież BHP, a nawet zabawki. Można je zobaczyć już bez rejestracji.

– Doszły do nas słuchy, że wiele osób nie robi zakupów w sklepach internetowych, bo nie chcą się specjalnie rejestrować, aby sprawdzić ceny. Nie mamy czego ukrywać, u nas są one konkurencyjne i mają zachęcać do kupowania – informuje osoba ze sklepu Metal Fach. – Uważnie obserwujemy rynek i staramy się, by nasza oferta pasowała klientom. Chętnie też słuchamy ich uwag i próśb, by nasz sklep był jeszcze lepiej zaopatrzony – dodaje.

Aby nie bać się kupowania przez internet pracownicy sklepu stworzyli specjalny dział „częste pytania”, gdzie rozwiewa najczęstsze wątpliwości klientów i ułatwia im robienie zakupów. Dodatkowo wyszkolona kadra chętnie udziela informacji telefonicznie.

Każdy produkt znajdujący się na stronie www.sklepmetalfach.com.pl posiada zdjęcie i bardzo dokładny opis, by konsument był w pełni świadomy, że nabywa to, czego naprawdę potrzebuje. Dodatkowo w ciągu 10 dni kupujący ma prawo do zwrotu zamówionego produktu bez podania przyczyny. Nie musisz się więc obawiać, że kupisz część, która okaże ci się niepotrzebna i nie będziesz mógł jej oddać.

 

Mnóstwo sprzętu i części dla rolników

W ofercie sklepu znajduje się mnóstwo akcesoriów dla rolników oraz części do różnego rodzaju sprzętu i maszyn rolniczych. Znajdziemy tu zarówno rzeczy o małych, jak i wielkich gabarytach. Zazwyczaj jest po kilka, a nawet kilkadziesiąt rodzajów tego samego produktu różnych marek itp., dzięki czemu każdy klient może wybrać to co jest mu potrzebne.

Na stronie www.sklepmetalfach.com.pl znajdziemy także opony, pasy transportowe, paski klinowe, części do prasy, kosiarki, przetrząsacza, kombajnu, opryskiwaczy, rozrzutnika, pługu, siewnika i wiele innych.

Także ogrodnicy znajdą tu mnóstwo produktów dla siebie m.in. zraszacze, węże ogrodowe, myjki ciśnieniowe, nawozy ogrodnicze, żyłki do kosiarek, łopaty, motyki, opryskiwacze, przedłużacze, widły, uszczelki itp.

 

Narzędzia warsztatowe w najlepszych cenach

W sklepie rolniczym Metal Fach możemy także nabyć wiele różnego rodzaju narzędzi, bez których trudno się obejść. Do kupienia są tu klucze różnego rodzaju – imbusy, nasadowe, płasko-oczkowe, krzyżakowe itp. W katalogu znajdziemy także chemie warsztatową tj. płyny borygo, dodatki do benzyny, koncentraty do chłodnic, odmrażacze do zamków i szyb, odrdzewiacze, preparaty do czyszczenia silników, odtłuszczania tarcz hamulcowych, odkamieniania chłodnic, silikon do uszczelek, smar do łańcuchów czy odmrażacze do paliwa. Warto pamiętać, że oferta ta stale się powiększa. Do tego w sklepie znajdziemy także skrzynki i pojemniki. Niebawem można będzie także nabyć regały i półki warsztatowe.

 

Dużo promocji i nowości

Warto śledzić promocje na stronie, w ten sposób można kupić mnóstwo produktów w cenach znacznie niższych niż normalnie. Aby nie przegapić promocji i konkursów warto zapisać się do newslettera. Wówczas będziemy na bieżąco informowani o ofercie sklepu.

Codziennie pojawia się także „produkt dnia”, który jest w atrakcyjnej cenie.

 

A może zabawki?

W sklepie Metal Fach znajdziemy także profesjonalne zabawki – miniaturki maszyn rolniczych. Jest to doskonała gratka dla kolekcjonerów, miłośników sprzętu rolniczego, firm, a także dzieci. Takich zabawek na próżno szukać w zwykłych sklepach. Na stronie www.sklepmetalfach.com.pl możemy kupić miniaturki ciągników, kombajnów, przyczep, walców, wywrotek, beczkowozów, samochodów terenowych, samochodów pomocy drogowej, koparek, opryskiwaczy, prasy rolującej czy przyczep. Do tego gry planszowe i puzzle o tematyce rolniczej.

 

Fachowe porady pracowników

W sklepie Metal Fach pracują wykwalifikowane osoby, które zawsze chętnie doradzą i pomogą w wybraniu odpowiedniego produktu. Można się z nimi kontaktować w godzinach otwarcia sklepu, a więc od poniedziałku do piątku od 7.00 do 18.00 oraz w soboty od 7.00 do 13.00. Numer kontaktowy: 533 111 477. Zakupu w sklepie Metal Fach można robić na ich stronie internetowej: www.sklepmetalfach.com.pl oraz stacjonarnie w Sokółce przy ul. Kresowej 62.

Share This