Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 02 czerwca 2015


URSUS S.A. uruchamia punkt dealerski w Koszalinie

URSUS S.A. uruchamia punkt dealerski w Koszalinie

2 czerwca 2015 r. URSUS S.A., największy polski producent ciągników, uruchomił nowy punkt dealerski w Koszalinie. To kluczowe miejsce w województwie zachodniopomorskim, w którym dostępna jest oferta Ursusa. W sumie sieć sprzedaży firmy liczy już 25 punktów w całej Polsce.

 

ROZWÓJ SIECI SPRZEDAŻY W KRAJU

URSUS S.A. to największy polski producent ciągników i maszyn rolniczych z marką o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji polskiego rolnictwa. Spółka oferuje szeroką gamę pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa w kraju i na świecie. Uruchomienie punktu dealerskiego w Koszalinie zapewni większą dostępność produktów Ursusa w województwie zachodniopomorskim i ułatwi klientom dostęp do obsługi serwisowej. Punkt działa od miesiąca przy ul. Szczecińskiej 56 w Koszalinie.

Dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów i obsługi serwisowej w całej Polsce. Cały czas rozwijamy sieć sprzedaży, aby nasi klienci mieli zapewniony jak najwyższy i sprawny poziom obsługi. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, tj. ok. 700 tys. to ciągniki marki URSUS. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą również do mieszkańców Koszalina i regionu – mówi Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu URSUS S.A.

PRODUKTY URSUSA

Produkty URSUS odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc tradycję polskiej motoryzacji z nowoczesnością i światową jakością. URSUS to najstarsza marka narodowa o światowej renomie i potencjale dalszego rozwoju. Spółka posiada w ofercie 9 produktów, w tym 7 nowych modeli ciągników o mocy 50-180 KM – najpopularniejsze ciągniki dla małych i średnich gospodarstw oraz na potrzeby branży leśnej, budowlanej i komunalnej.

Poza popularnymi ciągnikami Ursus o mocy 50-180KM, firma ma w swoim portfolio ładowacze czołowe i tylne, przyczepy dwuosiowe skrzyniowe, linię do zielonek siania i słomy czyli zgrabiarki, prasy, owijacze, rozrzutniki nawozów naturalnych, platformy oraz sprzęt komunalny – pługi, ładowacze czołowe TUR, koparko-ładowarki Mikrus, przyczepy i kontenery.

Ponadto URSUS posiada linię do brykietowania słomy. Produkty URSUS docierają do tysięcy klientów w kraju i na świecie, w tym do Czech, Belgii, Holandii czy Pakistanu.

W ostatnich latach URSUS należy również do czołówki polskich eksporterów do Afryki.

 

Źródło