Katagoria: aktualności gospodarcze, opublikowano: 05 maja 2015


Christian Hube Vice President Global Product Management Case IH & STEYR

Christian Hube Vice President Global Product Management Case IH & STEYR

Zatrudniony dotychczas na stanowisku Senior Director Global Product Development w kategorii małych i średnich ciągników o mocy do 250KM, Christian Huber – zdobywający doświadczenie i wiedzę branżową od roku 1977 – powołany został na nowe stanowisko i  odpowiedzialny będzie odtąd za rozwój wszystkich serii ciągników marek Case IH i STEYR. Christian Huber nową funkcję pełnić będzie w siedzibie firmy w St. Valentin.

 

Zrozumienie wymagań stawianych przez rynek oraz umiejętność zarządzania wszystkimi etapami procesów rozwojowych – począwszy od pierwszych pomysłów a skończywszy na innowacyjnych, gotowych do użycia produktach w segmentach małych i średnich ciągników – stanowiły fundamenty stanowiska, które Christian Huber zajmował w spółce CNH do początku kwietnia bieżącego roku. W latach 2012-2015 Huber zarządzał seriami ciągników w segmentach Platformy Rozwojowej, Inżynierii, Zakupów, Produkcji, Zapewniania Jakości, Finansów, Marketingu oraz Części i Wsparcia Technicznego. W tym czasie pod jego skrzydłami w dziale Opracowywania Produktów ujrzało światło dzienne 20 nowych produktów i innowacyjnych modyfikacji produktów.

– W Case IH traktujemy ciągniki jako podstawowe maszyny służące rolnictwu na całym świecie. Rolnicy pracują na rozmaitych glebach i terenach, w różnej wielkości gospodarstwach i mają do dyspozycji różnorodną infrastrukturę rolną. Stoi przed nimi mnóstwo różnych zadań, a jednocześnie każdy z nich ma odrębne oczekiwania i preferencje, którym chcemy sprostać. Zajęcie stanowiska, które nakłada na mnie obowiązek zarządzania produktami wszystkich serii ciągników Case IH i STEYR w skali globalnej to równie trudne zadanie. Niemniej bardzo cieszę się, że będę mógł towarzyszyć naszym innowacyjnym ciągnikom na drodze do sukcesu – mówi Christian Huber.

 

Rozwiązania, które przynoszą namacalne korzyści

Oprócz indywidualnych preferencji, którymi kierują się rolnicy w procesie wyboru nowoczesnych maszyn rolniczych, liczą się pewne niezmienne wartości, które jesteśmy w stanie zaoferować: wysoka wydajność i niezawodność, niskie zużycie paliwa i niski poziom emisji spalin, łatwość kierowania i proste zabiegi konserwacji, maksymalna produktywność i jak największy zwrot z inwestycji. – Światowe rolnictwo – czyli tak naprawdę każdego rolnika prowadzącego swoją działalność – czekają dziś wielkie wyzwania. Można podsumować je następującym zestawem słów-kluczy: wydajność, zrównoważony rozwój czy rolnictwo precyzyjne. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że naszym obowiązkiem jest wspierać naszych klientów, dostarczając maszyny, które pozwolą im sprostać wymaganiom zglobalizowanego rynku. Dokładnie to od zawsze oferowały, oferują i będą oferować nasze ciągniki – podsumowuje Huber.
Christian Huber posiada 38-letnie doświadczenie zdobyte w drodze piastowania stanowisk w branży inżynierii rolniczej. Po początkach w 1977 r. jako stażysta, szczeble jego kariery stanowiło kilka stanowisk związanych ze sprzedażą i marketingiem, a także pozycje jako Service Trainer oraz Global Training Manager w dziale Sales & Product Training dla ciągników Steyr Daimler Puch AG w Austrii. Podczas sprawowania tych funkcji, Huber zdobył cenne doświadczenie w pracy za granicą w różnych krajach Europy, Azji i Afryki. Odkąd dołączył do Case IH 14 lat temu, zajmował stanowiska z zakresu sprzedaży, wsparcia sprzedaży, a także piastował stanowisko Product Marketing Managera. Podczas swojej czteroletniej historii jako Senior Director, Global Product Marketing, Christian Huber pracował w USA i zdobywał wiedzę oraz doświadczenie w obszarze definiowania pozycji produktu, koordynowania zapotrzebowaniem produktowym w przyszłości oraz konsolidowania globalnych działań handlowych. W kwietniu 2013 r. Christian Huber objął także stanowisko General Managera podmiotu CNH Industrial Österreich w St. Valentin.

 

Źródło
Share This